Zapewnimy Ci zawsze najlepsze wyniki. Optimed to 20 lat działalności, 7 laboratoriów, 14 punktów pobrań oraz 130 pracowników przeprowadzających ponad 3000 badań diagnostycznych.

Please enter subscribe form shortcode

2023-12-15

Świętuj z nami 20 Lat Laboratoriów Medycznych Optimed!

W tym roku obchodzimy niezwykłe 20-lecie istnienia Laboratoriów Medycznych Optimed! To dla nas wyjątkowy czas pełen podziękowań i refleksji. Pragniemy podziękować Wam, naszym pacjentom, za wspólne lata pełne zaufania, wsparcia i mamy 20% rabatu na Twoje badanie!

W ramach naszych urodzinowych obchodów, chcemy uczcić naszych pacjentów i jednocześnie wesprzeć Was w tym intensywnym czasie. Dlatego serdecznie zapraszamy Was do naszych Punktu Pobrań LM Optimed!

Tylko 20 grudnia, przyjdź do najbliższego Punktu Pobrań LM Optimed i skorzystaj z wyjątkowej oferty. Wystarczy, że przy rejestracji użyjesz hasła „prezent”, a otrzymasz 20% rabatu na swoje badanie*!

*Z promocji wyłączone są pakiety badań i badania wysyłkowe. Promocja obowiązuje dla pierwszych 20 osób, które użyją hasła w danej placówce.

To nasze wyjątkowe podziękowanie dla Was, naszych pacjentów, za lata zaufania i wspólnej drogi w trosce o zdrowie. Dziękujemy za każdy dzień spędzony razem, a z tej okazji chcemy uczynić Wasz kolejny krok do zdrowszego życia jeszcze bardziej dostępnym.

Do zobaczenia 20 grudnia w Laboratoriach Medycznych Optimed!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *