Zapewnimy Ci zawsze najlepsze wyniki. Optimed to 20 lat działalności, 7 laboratoriów, 14 punktów pobrań oraz 130 pracowników przeprowadzających ponad 3000 badań diagnostycznych.

Please enter subscribe form shortcode

20

Lat doświadczenia

Zapewnimy Ci zawsze najlepsze wyniki.

OptiMed to 20 lat działalności, 7 laboratoriów, 14 punktów pobrań oraz 130 pracowników. W naszej ofercie znajdziesz ponad 3000 badań diagnostycznych. OptiMed to precyzja i efektywność, której zaufały rzesze pacjentów i pacjentek z całego regionu.

  • Nasze placówki znajdują się w Kętrzynie, Bartoszycach, Giżycku, Lidzbarku Warmińskim, Mikołajkach, Mrągowie, Przasnyszu, Węgorzewie i Ciechanowie.
  • Wyniki odbierzesz online – szybko i bez kolejki.

+3000

Badań w ofercie

7

Laboratoriów

14

Punktów pobrań

130

Pracowników

Kim jesteśmy?

Laboratoria Medyczne OptiMed wykonują szereg badań z zakresu analityki, biochemii, hematologii, koagulologii, immunologii, alergologii, toksykologii, mikrobiologii, serologii oraz histopatologii.
Nasze placówki znajdują się w Kętrzynie, Bartoszycach, Giżycku, Lidzbarku Warmińskim, Mikołajkach, Mrągowie, Przasnyszu, Węgorzewie i Ciechanowie. Jesteśmy blisko naszych pacjentów i partnerów – lokalne wykonywanie analiz gwarantuje szybkie rozpoczęcie procesu diagnostycznego, co z kolei przekłada się na wiarygodny wynik badania. Taki model działania eliminuje błędy i sprawia, że wyniki dostępne są już po kilku godzinach od pobrania materiału. Większość badań wykonujemy w naszych laboratoriach, a dzięki współpracy z wykwalifikowanymi podwykonawcami jesteśmy w stanie zaoferować również szeroki panel badań specjalistycznych i rzadkich.

Dbamy o czas i komfort naszych pacjentów

Państwa zdrowie, bezpieczeństwo i wygoda są w centrum naszego zainteresowania. Wiele uwagi poświęcamy także optymalizacji obsługi naszych pacjentów. Oto kilka z wdrożonych przez nas rozwiązań:

• dwuetapowy system kolejkowy pozwala na płynne kierowanie ruchem w punktach pobrań;
• system rejestracji automatyzuje wydawanie upoważnień do odbioru wyników;
• kioski informatyczne dają możliwość bezobsługowego odebrania wyników badań;
• serwis internetowy dla pacjentów i lekarzy umożliwia wgląd w historię badań wykonanych w naszych laboratoriach.
• serwis dający możliwość szybkiego wglądu w badania i historie badań.

Wdrażamy systemy, by dbać o jakość

Dążymy do tego, by znak Laboratoriów Medycznych OptiMed zawsze kojarzył się z profesjonalną i rzetelną obsługą oraz wysoką jakością świadczonych przez nas usług. Dlatego już w 2009 roku opracowaliśmy i wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania, który został zweryfikowany i oceniony przez niezależną jednostkę certyfikującą. System obejmuje swoim zakresem wymagania norm:

• ISO 9001:2015 – Świadczenie usług z zakresu laboratoryjnej diagnostyki medycznej w laboratoriach analitycznych i mikrobiologicznych oraz pracowni PCR;
• ISO 22301:2019 – Świadczenie usług z zakresu laboratoryjnej diagnostyki medycznej w laboratoriach analitycznych i mikrobiologicznych oraz pracowni PCR;
• ISO/IEC 27001:2013 – Ochrona danych biznesowych organizacji i klientów LSI oraz danych osobowych pracowników i pacjentów przetwarzanych w ramach zarządzania grupą laboratoriów analitycznych i mikrobiologicznych oraz świadczenia usług laboratoryjnych na rzecz pacjentów lecznictwa zamkniętego, otwartego oraz pacjentów indywidualnych.;

Zintegrowany System Zarządzania gwarantuje najwyższą i niezmienną jakość wszystkich wykonywanych procedur. Obecnie System certyfikowany jest przez brytyjską firmę Lloyd’s Register LRQA.

Dlaczego my?

Jakość

Aby skutecznie realizować koncepcję jakości, doskonalimy nasz system zarządzania. Spełniamy i dbamy o wszystkie wymagane normy.

Bezpieczeństwo

O nasz proces diagnostyczny dbają świetnie przetestowane, nowoczesne systemy, które gwarantują rzetelność uzyskiwanych wyników.

Nowoczesność

Systematycznie rozbudowujemy wyposażenie o najnowocześniejsze maszyny, technologie i stale aktualizowane rozwiązania informatyczne.

Zespół

Fachowy personel to jeden z naszych najcenniejszych kapitałów – od lat dbamy o rozwój kadry, zapewniając optymalne warunki pracy oraz możliwość zawodowego rozwoju.