Zapewnimy Ci zawsze najlepsze wyniki. Optimed to 20 lat działalności, 7 laboratoriów, 14 punktów pobrań oraz 130 pracowników przeprowadzających ponad 3000 badań diagnostycznych.

Please enter subscribe form shortcode

2023-11-09

Pakiet przeziębieniowy – Promocyjny pakiet badań

Zbliża się okres, kiedy wirusy atakują z pełną siłą. Dlatego, za jedyne 50 zł przygotowaliśmy Pakiet Przeziębieniowy, który sprawdzi się jako Twoje tarcze antywirusowe. Co znajdziesz w tym pakiecie?

  1. Badanie Grypy Antygen: Skuteczne i szybkie wykrywanie wirusa grypy, który potrafi zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie. Wiedza, czy to „tylko grypa”, to klucz do właściwego leczenia i szybkiego powrotu do formy.
  2. Badanie RSV Antygen: RSV, czyli wirus syncytialny, często bywa zamaskowany innymi objawami przeziębienia. Nasze badanie pozwala na szybką identyfikację tego wirusa, co jest kluczowe, zwłaszcza dla najmłodszych, u których RSV może prowadzić do poważniejszych komplikacji.
  3. Badanie SARS Cov-2 Antygen: W dobie pandemii ważne jest śledzenie obecności wirusa SARS Cov-2. Nasz pakiet obejmuje również to badanie, dając Ci kompleksową wiedzę na temat stanu Twojego zdrowia.

Nasz Pakiet Przeziębieniowy to pewny krok w kierunku skutecznej profilaktyki zdrowia. Za jedyne 50 zł zyskujesz pewność i szybkość diagnozy, eliminując niepewność związana z objawami przeziębienia. Zadbaj o swoje zdrowie – sprawdź nasz pakiet już dziś!

Resztę promocyjnych pakietów badań, które przygotowaliśmy znajdziesz w zakładce PROMOCJE.

Post Tags :

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *