Zapewnimy Ci zawsze najlepsze wyniki. Optimed to 20 lat działalności, 7 laboratoriów, 14 punktów pobrań oraz 130 pracowników przeprowadzających ponad 3000 badań diagnostycznych.

Please enter subscribe form shortcode

2023-07-18

Pakiet hormonalny dla kobiet – Promocyjny pakiet badań

Przygotowaliśmy Pakiety Hormonalne dla Kobiet. Zawierają kompleksowe badania, które pozwalają ocenić stan hormonalny organizmu i mogą dostarczyć cennych informacji na temat zdrowia i dobrostanu.
Podstawowy pakiet składa się z pięciu kluczowych badań hormonalnych, które pomagają ocenić podstawowe parametry oraz na wczesne wykrycie ewentualnych dysfunkcji.
Regularna cena wszystkich badań to 239 zł, dzięki pakietowi zaoszczędzisz 89 zł! Cena pakietu to 150 zł (należy doliczyć 10 zł za pobranie krwi) i wykonanych zostanie 6 badań.

  • LH, FSH, Estradiol, Progesteron, Prolaktyna, TSH.

Poznaj znaczenie badań krwi uwzględnionych w pakiecie:

  • Badanie LH (hormon luteinizujący): LH to hormon, który odgrywa istotną rolę w regulacji cyklu menstruacyjnego u kobiet. Badanie poziomu LH pomaga w ocenie owulacji oraz wykrywaniu ewentualnych nieprawidłowości hormonalnych.
  • Badanie FSH (hormon folikulotropowy): FSH jest hormonem odpowiedzialnym za stymulację wzrostu i dojrzewania pęcherzyków jajnikowych. Pomiar poziomu FSH jest przydatny w ocenie funkcji jajników oraz diagnozowaniu nieprawidłowości hormonalnych.
  • Estradiol to główny hormon żeński, który pełni kluczową rolę w regulacji cyklu menstruacyjnego, rozwoju narządów płciowych i utrzymaniu zdrowia kości. Badanie poziomu estradiolu pozwala ocenić funkcję jajników i hormonalną równowagę.
  • Progesteron jest hormonem produkowanym przez ciałko żółte, które powstaje po owulacji. Badanie poziomu progesteronu jest pomocne w ocenie wystąpienia owulacji i funkcji ciałka żółtego.
  • Prolaktyna jest hormonem odpowiedzialnym za produkcję mleka w okresie laktacji. Badanie poziomu prolaktyny jest przydatne w diagnozowaniu zaburzeń hormonalnych, takich jak hiperprolaktynemia, która może wpływać na płodność i cykl menstruacyjny
  • TSH jest najczulszym badaniem wykrywającymi zaburzenia czynności tarczycy (łącznie z zaburzeniami bezobjawowymi) oraz umożliwiającym monitorowanie i ocenę skuteczności leczenia niedoczynności i nadczynności tarczycy.

Resztę promocyjnych pakietów badań, które przygotowaliśmy znajdziesz w zakładce PROMOCJE.

Post Tags :

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *